modra foto vľavo
Modranské Vínohranie
modra foto vpravo

Ubytovanie

Hotely

Hotel 3 Stromy

Hotel 3 Stromy je event hotel s reštauráciou a kolibou. Má kapacitu 21 pevných lôžok a 18 prísteliek. V interiéroch izieb dominuje zariadenie z masívneho dreva. K dispozícii sú detské postieľky. Každé sociálne zariadenie na izbách je vybavené WC, sprchovacím kútom, umývadlom so zrkadlom a vešiakmi. Priamo v hoteli sa nachádza wellness centrum, ktoré je vybavené nekrytým vyhrievaným bazénom, jacuzzi pre šesť osôb, infrasaunou, suchou a parnou saunou s ochladzovacou kaďou a masážnou miestnosťou s tryskovou sprchou.

Viac info na:

+421 948 018 811
www.3stromy.sk

Hotel Majolika

Hotel Majolika je štvorhviezdičkový hotel, ktorý vznikol v priestoroch pamiatkovo chránenej budovy Starej keramiky. Jej základom je hradobný systém z roku 1610. Hotel sa nachádza v blízkosti centra Modry. Disponuje bezbariérovým prístupom a parkovacími miestami, ktoré sú chránené kamerovým systémom a tiež podzemnou garážou s možnosťou dobitia elektromobilu zadarmo. Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 27 izbách, suitách a apartmánoch s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené LCD televízormi s DVD, telefónom a bezplatným pripojením na internet. Pobyt hosťom spríjemňuje aj wellness s bazénom a saunami, požičovňa bicyklov a múzeum na výrobu keramiky s dobovými strojmi. Unikátnou časťou hotela je vyhliadková veža, ktorá v minulosti slúžila ako strážna veža.

Viac info na:

+421 33 690 85 00
www.hotelmajolika.sk

Hotel pod lipou

Hotel pod lipou je dvojhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v tichom lesnom prostredí v krajinnej oblasti Malých Karpát iba 2 km od mesta Modra. Ubytovanie ponúka v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v jednom apartmáne. Izby sú kompletne zrekonštruované s predsieňou, kúpeľňou, sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Hostia majú k dispozícii krytý bazén a rozsiahly športový areál s tenisovým kurtom a novými petangovými ihriskami.

Viac info na:

+421 911 407 791
www.hotelpodlipou.sk

Hotel Sebastián

Hotel Sebastian je rodinný trojhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v renesančnom meštianskom dome spred roku 1495. Ako jediný v Modre a v okolí Bratislavy je členom Historických hotelov Slovenska. Hotel Sebastian ponúka ubytovanie v 21 pohodlne zariadených izbách a 1 apartmáne, ktoré sú vhodné aj pre alergikov a astmatikov. Pre svojich hostí pripravuje vynikajúce jedlo a domáce dobroty ako ručne ťahaná štrúdľa, domáce lokše, vlastné hotelové zaváraniny a lekváre bez pridaných látok a mnoho ďalšieho. Hostia môžu relaxovať v hydromasážnej vani, aromatických kúpeľoch, v kúpeli v modranskom víne, pri masážach ako chromoterapii – liečbe svetlom.

Viac info na:

+421 33 640 77 66
www.hotelsebastian.sk

Hotel Zochova chata

Otvorenie pôvodnej Zochovej chaty sa datuje do roku 1933. V súčasnosti sa hotel hrdí ocenením Stavba roka 2011, ktorú získal najmä pre symbiózu architektúry s okolím. Nachádza sa v krásnom prostredí Malých Karpát v hustom bukovom poraste 35 km od Bratislavy. Hostia majú na výber raritné ubytovanie v zrubovej časti hotela v pôvodnej architektúre alebo luxusné apartmány s označením Deluxe v modernej pasáži komplexu. Wellnes centrum ponúka možnosti plávania, posilňovania, saunovania, rôznych masáží a procedúr.

Viac info na:

+421 33 263 33 00
www.hotelzochovachata.sk

Penzióny

Bed&Breakfast Modrý dom

Ubytovacie zariadenie ponúka štyri individuálne zariadené izby na poschodí. Každá izba je vybavená televízorom s plochou obrazovkou a medzinárodným satelitným príjmom, chladničkou, minibarom a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii je balkón s nádherným výhľadom a súkromné parkovisko. Okrem toho penzión ponúka indiánske stany típí (tee-pee), ktoré sa nachádzajú v strede lesa v okolí Modry a sú jediným zariadením takéhoto typu v blízkosti Bratislavy. Hostia si tak môžu na vlastnej koži vyskúšať tento prírodný štýl „bývania“.

Viac info na:

+421 917 468 973
www.bbmodrydom.sk

Club M. K. M

Penzión Club M.K.M. je situovaný v centre mesta Modra. Hosťom je k dispozícii ubytovanie, reštaurácia, diskotéka, bistro, bar, biliard, bowling, sauna, krytý bazén, fitness, tenis, solárium, garáže.

Viac info na:

+421 905 700 704
www.clubmkm.sk

Chata Zoška

Chata Zoška sa nachádza v prírodnej scenérii listnatých lesov Malých Karpát. Lôžková kapacita chaty je 34 miest v dvoj- a trojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Niektoré z izieb sú vybavené TV prijímačom, minichladničkou a toaletou so sprchovacím kútom. V letnom období je k dispozícii multifunkčné ihrisko, detské ihrisko, požičovňa horských bicyklov, kolobežiek, štvorkoliek a nafukovacieho skákacieho hradu. Lákadlom je najmä vzácne druhy zvierat v exotickej ZOO, ktorá sa nachádza priamo v areáli.

Viac info na:

+421 905 972 928
www.zoska.sk

Penzión Harmónia

Penzión sa nachádza v tichej prímestskej rekreačnej oblasti pri priehrade v Suchej nad Parnou vzdialenej od Trnavy 7 km priamo na Malokarpatskej vínnej ceste. Penzión má k dispozícii 8 izieb s možnosťou prísteliek. Kapacita hotelovej reštaurácie s barom a terasou je 60 miest. Súčasťou penziónu je oddychová zóna priamo v areáli penziónu, parkovisko a WIFI.

Viac info na:

+421 918 833 088
www.penzioonmodra.sk

Penzión na Lúke

Penzión na Lúke je situovaný na úpätí zalesnenej oblasti Malých Karpát, priamo na najkrajšej lúke v okolí. Okrem ubytovania a stravovania ponúka penzión aj masáže s energiou Reiki a v prípade záujmu aj relaxačné víkendy pre viac osôb za zvýhodnené ceny. Súčasťou zariadenia sú aj záhradná terasa a ohnisko.

Viac info na:

+421 910 578 800
www.penzionnaluke.sk

Penzión Zita

Penzión Zita ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí v dvoch dvojposteľových izbách, kde je samozrejmosťou WC, sprcha, káblová televízia, prístup na internet a plne vybavená štýlová kuchyňa. Hosťom je k dispozícii záhrada s posedením, gril, bazén, bezpečné parkovanie a garáž.

Viac info na:

+421 33 647 36 64
www.penzionzita.sk

Vila Thoma

Vo Vile Thoma je možné prenajať si 7 izieb s kapacitou 20 lôžok. K dispozícii sú spoločenské miestnosti, kuchyňa, bar, parkovisko, prístrešky s grilom a kotlinou. Kuchyňa je vybavená dvomi chladničkami, mrazákom, plynovým šporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským náčiním a riadom.

Viac info na:

+421 903 222 662
www.vilathoma.com